Contact

03 LANDEN \ 10 LOCATIES \

Rio. New York. Tokio. Londen. satis&fy opereert binnen een wereldwijd netwerk van partners en met tien eigen vestigingen in Duitsland, Nederland en de Verenigde Staten.
Torsten Widarzik
satis&fy AG Industriegebiet Dögelmühle 61184 Karben Telefoon +49 6039 9120-0 Fax +49 6039 9120-950 Frankfurt@satis-fy.com
Jörn Busch
satis&fy AG Baaken 20 59368 Werne Telefoon +49 2389 9289-0 Fax +49 2389 9289-100 Werne@satis-fy.com
Patric Schmidt
satis&fy AG Lise-Meitner-Straße 45 10589 Berlin Telefoon +49 30 6120966-0 Fax +49 30 6120966-30 Berlin@satis-fy.com
satis&fy AG Landwehrstraße 60-62 80336 München Telefoon +49 89 416145-20 Fax +49 89 416145-299 Munich@satis-fy.com
Nadja Tschersig
satis&fy AG Puhsthof-Haus 5 Neuhöfer Straße 23 21107 Hamburg Telefoon +49 40 696 322 321 Fax +49 40 696 322 339 Hamburg@satis-fy.com
Leif-Erik Wilhelm
satis&fy AG Reisholzer Werftstraße 29 40589 Düsseldorf Telefoon +49 211 58642 500 Fax +49 211 58642 501 Duesseldorf@satis-fy.com
John Van Gaal
satis&fy Event Productions B.V. Zuiderloswal 4 1216 CJ Hilversum The Netherlands Telefoon +31 35 6722-080 Fax +31 35 6722-081 Hilversum@satis-fy.com
Giles Rickett
satis&fy LLC Portland 3550 NW 215th Ave. Hillsboro, OR 97124 Fon +1 503 9415299 helloPDX@satis-fy.com
Rob Mammone
satis&fy LLC USA 14 53rd Street Brooklyn, NY 11232 Fon +1 503 2770323 helloNYC@satis-fy.com
Sarah Mayne
satis&fy LLC 12655 Jefferson Blvd Los Angeles, CA 90066 USA Fon +1 (503) 941-5299 helloLA@satis-fy.com