Contact

03 LANDEN \ 10 LOCATIES \

Lokaal. En. Internationaal. satis&fy opereert als een wereldwijd vertakt bedrijf met tien eigen vestigingen in Duitsland, Nederland en de Verenigde Staten.
Torsten Widarzik
satis&fy AG Industriegebiet Dögelmühle 61184 Karben Duitsland Telefoon +49 6039 9120-0 Fax +49 6039 9120-950 Frankfurt@satis-fy.com
Jörn Busch
satis&fy AG Baaken 20 59368 Werne Duitsland Telefoon +49 2389 9289-0 Fax +49 2389 9289-100 Werne@satis-fy.com
Patric Schmidt
satis&fy AG Lise-Meitner-Straße 45 10589 Berlin Duitsland Telefoon +49 30 6120966-0 Fax +49 30 6120966-30 Berlin@satis-fy.com
Patric Schmidt
satis&fy AG Marsstraße 74 80335 München Duitsland Telefoon +49 89 416145-20 Fax +49 89 416145-299 Munich@satis-fy.com
Nadja Tschersig
satis&fy AG Rothenbaumchaussee 11 20148 Hamburg Duitsland Telefoon +49 40 696322-320 Hamburg@satis-fy.com
Leif-Erik Wilhelm
satis&fy AG Reisholzer Werftstraße 29 40589 Düsseldorf Telefoon +49 211 58642-500 Fax +49 211 58642-501 Duesseldorf@satis-fy.com
John Van Gaal
satis&fy Event Productions B.V. Zuiderloswal 4 1216 CJ Hilversum The Netherlands Telefoon +31 35 6722-080 Fax +31 35 6722-081 Hilversum@satis-fy.com
Giles Rickett
satis&fy LLC Portland 3550 NE 79th Ave. Hillsboro, OR 97124 USA Tel +1 503 941-5299 helloPDX@satis-fy.com
satis&fy LLC New York 14 53rd Street Brooklyn, NY 11232 USA Tel +1 503 2770323 helloNYC@satis-fy.com
Sarah Mayne
satis&fy LLC Los Angeles 12655 Jefferson Blvd Los Angeles, CA 90066 USA Tel +1 503 941-5299 helloLA@satis-fy.com